Zážitky čitateľov so Shortkami

Som nesmierne rada, že čitatelia prijali knihu za svoju a teším sa z odoziev. Reakcie vybrané zo sociálnych sietí a mailov.

 „Andrea Trávničková dnes máš so mnou dovolenku – aj s mojimi deťmi, kávou a Harrym Potterom – na chalupe u našich…a si baaaječnaaaa!“ Romanka B.

„Na margo Šortky, to je knižka, ktorú som nezabalila do krabíc a kufrov, keď som sa sťahovala, ale išla so mnou v kabelke aby bola po ruke!!!!“ Adela P.

„TOP kapitola pre mňa NÁRUČE…v každom okamihu života na nás čaká tá správna náruč.“ Dagmar B.A.

„Andrejka môžeš začať písať druhú časť. Už mám skoro prečítané a to som po neľahkej silvestrovskej noci. Tá knižočka sa číta sama.“ Katarína D.

“ Dočítane. Na 1 hlt. Ďakujem, Andy Andrea Trávničková za tvoje zdielania a životné postrehy, pri ktorých som sa niekedy smiala a potom zas plakala.. Máš výborný dar slova a vieš krásne zachytiť hlboké životné poznania. Z príbehov sala tvoja pokora a spôsob brat veci z nadhladu a pokial mozno s usmevom, hoci obcas zivot preboli.. Dakujem, ze si mi vdaka tvojej knihe pripomenula, pre co a pre koho sa oplati zit. Pls, pis dalej…“ Tamara O.

„Andrea Trávničková zhltla som ťa včera celú a vieš, čo? Píšeš skvelým jazykom, myšlienky sú život vystihujúce, ty si železná ako ruská raketa.“ Romanka B.

„Ja teraz citam tu knihu sortky a bez prehahanania je to jedna z najzaujimavejsich knih ake som za posledne obdobie cital. Pri citani tej knihy dost rozmyslam aj sam nad sebou (smile) sa podelim od dojmy.“ z diskusie na FB

Please follow and like us: