Niektoré veci treba rozchodiť a občas človek musí zájsť naozaj ďaleko, kým získa ten správny odstup. Viem to z vlastnej skúsenosti.

Aj preto ponúkam svojim klientom koučing formou WALK AND TALK.
Pohyb v prírode je liečivý sám o sebe. V tichu, z dosahu všetkých sietí, tých virtuálnych, sociálnych, ale aj tých, ktoré si sami vytvárame a v ktorých často krát uviazneme. V tempe, ktoré nás nevyčerpá, ale nedovolí nám ani pridlho stáť na jednom mieste. Vďaka pohybu je človek v aktívnom spojení so svojim telom. A práve telo je našim najvernejším sprievodcom, poradcom, priateľom a podporovateľom. Nik o človeku  nevie viac, ako jeho telo.

WALKT AND TALK je koučing počas chôdze. Je to spôsob, ako vytvoriť bezpečný kontakt so sebou, svojim telom, so svojimi myšlienkami, túžbami, pocitmi.  Dávame do pohybu myšlienky aj telá. Klient sa dostáva do prirodzeného  kontaktu s prírodou, jej zvukmi, vôňou, svetlom, terénom, s vlastným telom. A zároveň sa spája  so zdrojmi, ktoré v sebe nosí. Presne tie, ktoré potrebuje na to, aby zvládol čo rieši. Niektorí ľudia chcú vopred vedieť, akou trasou pôjdeme, iní sa nechajú prekvapiť.